Sok érdekes, és kihagyhatatlan megkeresést kaptam az elmúlt évek során, hogy ezt, vagy azt horgoljak meg. Eleinte bevallom, csak azokat csináltam szívesen, amelyekhez találtam jól érthető mintát. De persze nem mindig volt... Esetenként csak fotókat, épeket kaptam. Így történt ez azzal a baby sárkánnyal is, amit néhány napja fejeztem be. Hiába kerestem, kutattam, nem találtam róla még csak egy néhány soros leírást sem. Így hát nekifogtam magamtól. Az biztos, hogy most már ,,gyakorlott" horgolóként legtöbbször meg tudom csinálni, amiket kérnek tőlem, de még mindig tartok attól, hogy nem pont olyan lesz a végeredmény, mint a képen. Viki






































