![]() |
| Tegnap este az első baba már Szókeresőt is játszott. :) Mindenképpen azt szerette volna kirakni, hogy ,,HORGOLMÁNY. |
![]() |
| ,,Ugorjunk fejest a fonaltengerbe!" |
![]() |
| Tökéletes helyet találtak az íróasztal kreatív sarkában. :) |
![]() |
| Nektek melyik a kedvenc hajas babátok? |
Szép napot drágáim!

















































