A hosszú hétvége alatt bővel volt időm horgolni, és lazítani. Remélem nektek is olyan kellemesen telt a négy nap, ahogyan nekem.
![]() |
| A lefrissebb... épp csak lekerült a horgolótűről. |
![]() |
| Emlékeztek még a sárkányra? |
![]() |
| :) |
![]() |
| Egy kis csapat. : ) |
![]() |
| Bye-bye |
A hosszú hétvége alatt bővel volt időm horgolni, és lazítani. Remélem nektek is olyan kellemesen telt a négy nap, ahogyan nekem.
![]() |
| A lefrissebb... épp csak lekerült a horgolótűről. |
![]() |
| Emlékeztek még a sárkányra? |
![]() |
| :) |
![]() |
| Egy kis csapat. : ) |
![]() |
| Bye-bye |
Azt hiszem tényleg úgy a legjobb horgolni, ha van kinek, illetve kiknek. A héten megszülettek egy kedves ismerősöm ikrei, így a kosárban lapuló teknős-jelmez hamarosan végre eljut a tulajdonosaihoz.
A múltkori masnis nyakláncon felbuzdulva munka után berohantam az új, kedvenc fonalboltomba, és vettem két gyűrűalapot. A kettő együtt 240 ft volt, szóval egyáltalán nem kerülnek sokba az ékszeralapok.
Biztos nem én vagyok az egyetlen, aki imádja a masnikat. Ez a kis apró bármit képes feldobni. Legyen az egy blúz, egy nadrág, egy hajcsat, vagy éppen egy unalmas sapka.
Nem túl régen a Horgolmány Facebook oldalán egy játék keretében masnis nyakláncot lehetett nyerni. A jövőbeli sógornőmnek pedig szerencsére megtetszett, így ma készítettem neki kettőt.
Az egyik Catania-ból, a másik pedig valami Catania-szerű fonalból készült.
Ti is készítsétek el bátran, ha megtetszett. :)
Miért vásároljunk tömegcikkeket, ha egyszer egyedi, különleges sapkát is készíthetünk magunknak?
Most ismét néhány ötletet gyűjtöttem össze, hogy meg legyen a vasárnapi inspiráció a következő hét megkezdéséhez. : )
![]() |
| Ennek a cuki manósapkának van leírása is, amit itt elérhettek: klikk |
Életünk minden napját a jövőnk tervezgetése teszi ki. Így vagyok ezzel én is. A gyerekek néhány év múlva remélhetőleg részesei lesznek a mindennapjainknak. :) De azért már most nézelődöm, mit hogyan kell készíteni, milyen ötletek vannak. Éppen ezért hoztam ma nektek egy összeállítást, ami kicsiknek, és picit nagyobbaknak is egyaránt csodásak. :)
![]() |
| Szuperhős mániámhoz híven, mikor gyerekem lesz, biztosan lesz egy ilyen jelmeze.... forrás |
![]() |
| Mert minden kislány egy valódi hercegnő (etsy) |
![]() |
| Ennivaló.... (etsy) |
![]() |
| De azért a nagyobbak se maradjanak ki az összeállításból! (etsy) |
![]() |
| Rágóka (pinterest) |
![]() |
| Igazi kis tündér forrás |
![]() | |||
| A fiókomban lapul két ilyen teknős-jelmez, és már csak a gazdáira vár. Néhány hét múlva már repül is a picikre. :) forrás |
![]() | ||||
| Sapkatáblázat |
Mint azt már néhányan tudjátok, imádom az őszt. Legjobb, mikor az ember el tud kicsit bújni, és azt teheti, amitől jó kedve lesz. Hogy ti is ráhangolódjatok az őszre, összeállítottam nektek egy kis inspirációs, évszakos blokkot.
![]() | ||
| A hagyomány szerint a sütőtök csak akkor jó, ha már megcsípte a dér. Ám ami fonalból készül, az mindig szuper. (flickr) |
![]() |
| Az őszi színek... (etsy) |
![]() | |
| Kedvenceim a bakancsok, pláne, ha ilyesmivel tudom őket feldobni. |
![]() |
| Egy meleg takaró alatt... (livinginhisgratefulness.tumblr.com) |
![]() | |
| :) |
![]() | ||
| Készüljetek az őszre... :) (pinterest) |
Egy kis kedvcsinálás sosem árt, így ma egy újabb bejegyzéssel készültem nektek mindenféle szépséggel és jósággal, ezúttal horgolással, és ,,más egyebekkel" együtt.
![]() |
| A nyíregyházi múzeum előtt néhány hete mindig megnézem ezt a ,,párt." :) |
![]() |
| Új kedvenc üzletem lett. Egy bevásárlóközpont legszebb dolgai vannak benne |
![]() |
| Rajongok az Igazi mackókért |
![]() |
| Ma készítettem |
![]() |
| Gyönyörű nyakláncokra lehet ráakadni az interneten is |
![]() |
| Levendula <3 |
![]() |
| Egy falat kötöttség... |